Doprava iba 1,90 Eur

Ženšen - Guarana AKCIA 1+1 obsahuje kofeín

Kód: 56
€19,90
Na dotaz

Nápojový sirup s extraktom Sibírskeho ženšenu a Guarany.
Potrebuješ doplniť energiu, cítiš sa preťažený a unavený? Pripav si chutný teplý alebo studený nápoj.

Detailné informácie

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
vydajne miesto
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku
packeta
Doručenie do druhého dňa
cez PACKETU

Podrobný popis

ENERGY DRINK!

Sirup s netradičnou vynikajúcou príchuťou, obohatený o extrakt zo Sibírskeho Ženšenu a Guarany. Guarana sa používa ako najznámejšia zložka populárnych energetických nápojov. Obsahuje kofeín, ktorý vám pomáha udržiavať pozornosť a mentálnu energiu. Semená guarany obsahujú štyrikrát až šesťkrát viac kofeínu ako kávové zrná. Kofeín v guarane sa viaže na adenozínové receptory a bráni ich aktivácii, čím pomáha mozgu relaxovať a udržiava vás v bdelom stave. Guarana môže navyše zlepšiť vašu schopnosť učiť sa a pamätať si. Už nízke dávky guarany môžu zlepšiť vašu náladu, bdelosť, učenie a pamäť.

ZLOŽENIE: repný cukor, voda, propylénglykol s extraktom, etylalkohol, prírodné aromatické extrakty, prírodné aromatické látky, kyselina citrónová, extrakt koreňa Sibírsky ženšen, a Guaranyvrátane kofeínu, farbivo Karamel a Karamel kulér.

Doporučený pomer riedenia:  1:10

Sirup s netradičnou vynikajúcou príchuťou, obohatený o extrakt zo Sibírskeho Ženšenu a Guarany.

Inak nazývaný aj regenerátor pre svoje vlastnosti. Je určený na nápravu poškodených buniek, úpravu krvného tlaku, na posilňovanie vnútorných orgánov, na zlepšovanie činnosti pohlavných žliaz a na podporu činnosti mozgových buniek. Užívanie sirupu napomáha pri prekonaní pocitu únavy a preťažení organizmu. Sirup má veľkú obľubu u ľudí, ktorí sú v práci vystavení psychickému a fyzickému preťaženiu. Obsahuje kofeín z Guarany, ktorý pôsobí povzbudzujúco a stimulujúco, čo ocenia aj vodiči v nočných hodinách.

Je vhodný ako príchuť do rôznych drinkov, likérov, domácich zaváraním, koláčov...

Z dôvodu zachovania životu prospešných látok a vlastností, neodporúčame, aby prešiel bodom varu.

Dodatočné parametre

Kategória: E-shop
Hmotnosť: 0.5 kg