Doprava iba 1,90 Eur

AKCIA DO VYPREDANIA ZÁSOB 2+2ks

Kód: 73
€19,90 €4,98 / 1 ks
Skladom

Nápojový sirup s vynikajúcou príchuťou ovocia ACAI BERRY. Priprav si nápoj s extraktom Acai Berry ovocia, ktoré je považované za jedno z najzdravších na našej planéte.

Detailné informácie

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
vydajne miesto
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku
packeta
Doručenie do druhého dňa
cez PACKETU

Podrobný popis

Nápojový sirup s exrtaktom ovocia ACAI BERRY.

Trápia Vás zdravotné ťažkosti a nechcete sa už viac dopovať chemickými prípravkami? Lekári Vám ponúkajú rôzne lieky? A vy sa cítite stále rovnako alebo ešte horšie? Nestrácajte nádej, vedci objavili úžasné možnosti ACAI BERRY.

Ako Vám pomáha ACAI BERRY

Veľké množstvo antioxidantov v ACAI BERRY nám pomáha cítiť sa mladšie a môže tiež znížiť zdravotné problémy, ako sú rakovina (prevencia). Výskum tiež ukázal, že antioxidanty môžu pomôcť regulovať hladinu cholesterolu v tele.

Acai BERRY má dve esenciálne mastné kyseliny známe ako Omega 6 (kyselina linolová) a Omega 9 (kyselina olejová). Výskumy ukazujú, že Omega 6 pomáha znižovať LDL cholesterol, ktorý poškodzuje vaše telo, zatiaľ čo s Omega 9 mastné kyseliny udržuje nižší LDL, HDL (dobrého cholesterolu) v krvi. ACAI BERRY má vysokú hladinu antioxidantov, čo je tiež faktor v udržiavaní srdcovo cievneho systému a je to veľmi dôležité pre zlepšenie krvného obehu.

Tmavo purpurová farba Bobulí je kvôli polyfenolickým zlúčeninám prítomných v bobuli. Jedna z hlavných zlúčenín je predmetom výskumu a nazýva sa antocyanin. Antocyaníny sú skupinou flavonoidov široko distribuovaných v rastlinách a dávajú červenkastú alebo purpurovú farbu ovociu, ako sú černice, hrozno, maliny. V ďalšom výskume, ktorý sa vykonáva na antocyanin, sa nachádzajú ďalšie výhody.

ZLOŽENIE: repný cukor, voda, propylénglykol s extraktom Acai Berry, prírodné aromatické extrakty, aromatické látky, kyselina citrónová, farbivo Karamel a Karamel kulér.

Doporučený pomer riedenia:  1:10

Dodatočné parametre

Kategória: E-shop
Hmotnosť: 2 kg